SAKURA GÜZELLİK MERKEZİ


Hizmette kalite arayanlara

SAKURA GÜZELLİK MERKEZİ Mecidiyeköy'ün merkezinde,metro çıkışında

  • CİLT BAKIMI

Cilt Bakımı Nedir? Faydaları Nelerdir?

Profesyonel ürünlerle yapılan uzmanlar tarafından uygulanması gereken cildin ihtiyaçlarına uygun derinlemesine bakım işlemidir. Cilt tipine uygun ürünlerin doğru uygulanmasıyla ciltte;

akne sorunlarının giderilmesi

leke tedavisi

anti againg

liftin uygulaması(kolojen bakım)

gözeneklerin fazla açılması sorunu

pigment farklılığı(ciltte renk değişikliği)

kuru,karma,yağlı ciltlere özel bakım

komedon tedavisi

ozon bakımı

yüz masajı

kalınlaşmış cilt bakımı

Cilt Bakımı Neden Merkezlerde Yapılmalıdır?

Cildimizin ihtiyaçlarını bilmek doğasını anlamak ve doğru ürünle doğru uygulamayı yapmak bu konuda uzmanlaşmış olan kişilerin işidir. Unutulmaması gereken en önemli nokta bu iş yanlış uygulandığında sonucun daha kötü olacağıdır. Günümüz koşullarında ne yazıkki cildimizin ihtiyaç duyduğu şeyleri doğal yoldan temin edemeyeceğimiz gerçektir. Bu nedenle cildimizin ihtiyaçlarını ancak destek ürünlerini dışarıdan merkezlerde bulunan özel cihazlar yardımıyla sağlayabiliriz.

  • LAZER EPİLASYON NEDİR?

Lazer epilasyon, istenmeyen tüylerin lazer enerjisi kullanılarak kalıcı ve sağlıklı olarak yok edilmesidir. Milisaniyelik atışlarla cilde uygulanan lazer ışını, kıla rengini veren melanin pigmenti tarafından emilir ve çevre dokuya zarar vermeden seçici olarak kıl kökünde yoğunlaşır. Lazer ışığı, bildiğimiz ışıktan farklı olarak, ışığın tek dalga boyunda düz bir demet halinde yayılmasıdır. Lazer epilasyon, istenmeyen tüylerin lazer enerjisi kullanılarak kalıcı ve sağlıklı olarak yok edilmesidir. Milisaniyelik atışlarla cilde uygulanan lazer ışını, kıla rengini veren melanin pigmenti tarafından emilir ve çevre dokuya zarar vermeden seçici olarak kıl kökünde yoğunlaşır. Kıl kökünde ısı oluşturur ve kıl kökünü tahrip eder. Birbirini izleyen birkaç seans sonunda uygulama yapılan bölge tüylerden arınır. 

  • MAKYAJ

Dogal güzelliginizi vurgulayacak pratik ve aımlı bir makyaj düşünüyorsanız en güzel gününüzü sakura ile taçlandırmak istermisiniz

profesyonel bir dokunuş için bizi arayın.  

  • KALICI MAKYAJ

Kalıcı makyaj kaş, kirpik ve dudak bölgelerine oldukça sık uygulanan ama bunların dışında da pek çok bölgeye de uygulanabilen bir yöntem.

Kalıcı makyaj uygulaması, bölgenin renk tonuna uygun pigmentlerin derinin hemen alt kısmına enjekte edilmesiyle tamamlanır.

Uygulama, sürekli olarak makyajlı görünmek isteyenlerin en sık başvurduğu yöntemlerden biridir.

  • MASAJ

masaj saglıga ulaşmanın ve saglıklı kalmanın en kolay yollarından biridir.Masaj, keyif veya lüks değil, tıbbi bir ihtiyaç ve düzenli aralıklarla alınması gereken bir koruyucu tıbbi tedavidir.

  • DERMAPEN

Dermapen Nedir?

Kişiye özel olarak kullanılan başlık ile cilt üzerinde 90 derecelik açıdan otomatik ve titreşimli iğneleme sayesinde cilt üzerinde mikroskobik binlerce kanal açarak ciltte kontrollü bir şekilde epidermal yaralama yapan elektrikle çalışan bir cihaz ile yapılan tedavisir. Bu tedavi sayesinde cilt dokusunda iyileşme yenilenme aktif edilir. cildin ihtiyacı olan kolajen,elastin sentezlenmesini hızlandırır. ayrıca ilaç, vitamin ve serumların cilt tarafından kolay emilmesi sağlanır ve oldukça etkili bir güzellik yöntemidir. Dermapen uygulamasıyla kırışıklar, sarkmalar ve lekeler ortadan kalkar çok daha genç, parlak, temiz ve canlı bir cilde sahip olabilirsiniz.

Dermapen bir çok güzellik uygulaması ile kombine edilebilir. Örneğin Prp tedavisi, fraksiyonel lazer, Kimyasal peeling ve mezoterapi ile birlikte yapılabilir. Seanslı bir işlemdir her seansta cildinizdeki yenilenmeyi görebilirsiniz.

Dikey açılan kanallar sayesinde ciltteki yaralanma minimal düzeyde tutulur ama bu minimal yaralanmalar bile cildin yenilenmesi için uyarılmasına yeterlidir. Cilt açılan bu mikro kanalları yara gibi algılayarak cildi yeniler

  • RADYO FREKANS

30’lu yaşlardan sonra cilt kollajen yapısında bazı değişiklikler oluşmaya başlar. Bu değişim zamanla artarak ciltte sarkma ve çizgi oluşumuna neden olur.

Radyofrekans uygulaması ile cilt ve cilt altı dokularda ısı artışı sağlanır. Isı etkisiyle bağ dokuda fibroblastlar uyarılır eskiyen ve yıpranan kolajen liflerinde yenilenme olur. Dolaşım düzenlenir. dokular canlanır. Böylece cilt sıkılaşır, toparlanır, çizgiler azalır.Adres:

Fulya Mahallesi, Büyükdere Cd. No:34, 34394 Şişli/İstanbul

Telefon: (0212) 288 33 90