Plaka tanıma sistemleri günümüzde kritik öneme sahiptir


Plaka Tanıma Sistemleri

Plaka tanıma sistemleri günümüzde kritik öneme sahiptir. Öncelikle suç oranı günümüzde oldukça yüksek seviyelere çıkmıştır. Özellikle site ve apartmanlara giren arabaların tanıması bu konuda oldukça önem kazanmaktadır. Çünkü kimliği belli olmayan araçlar potansiyel olarak sorun teşkil edebilmektedir. Firmamızın geliştirdiği plaka tanıma sistemi sayesinde artık sisteme kayıt ettirilen plaka ve modeller sitelere, apartmanlara ya da şirketlere daha rahat girebileceklerdir.

Plaka tanıma sistemleri sayesinde araçlarda yüzde 98’ e varan tanıma sağlanmaktadır. Üstelik yerli ya da yabancı plaka fark etmeksizin bu tanıma sağlanmaktadır. Ayrıca bu sistemler plakaların yanı sıra araba modellerini de tanımakta ve kaydetmektedir. Bu sistem büyük oranda caydırıcılığa sahiptir.

Akıllı Plaka Tanıma Sistemleri

Firmamızın yazılım ve donanım olarak tamamıyla yerli üretim olan bu plaka tanıma sistemleri sayesinde site ve iş yerleri çok daha güvenlikli bir hal almaktadır. En son teknolojik özelliklere sahip ve tamamıyla yerli üretim olan plaka tanıma sistemlerini satın almak ve kurulumunu yaptırmak için http://www.sentryguvenlik.com.tr/ internet sitemizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.