Nazlı ÖZTÜRK / Astrolog


 Astroloji danışmanlığının yanı sıra, eğitimlerde vermektedir.

1983 doğumlu olan Nazlı Öztürk’ün, Astroloji ve diğer ruhsal öğretilere olan ilgisi çocukluk döneminde iken başlamış ve üniversite yıllarında iken zihinsel olarak bu konularda daha çok araştırma yapma ihtiyacı hissetmiştir. Kişisel olarak kendini tanıma ve hayatı anlamlandırma isteği ile çıktığı bu yolda, paylaşımlarından etkilenen yakın çevresinin ısrarı ile eğitim almaya ve Astrolojiyi teknik anlamda da öğrenerek profesyonel olarak ilerletmeye karar vermiştir. Kendisinin deyimi ile hayatın kendisine bu yolu doğal olarak sunması ve onunda sevgi ile bilgiyi almaya, araştırmaya başlaması, hayatına mana katan en önemli unsur olmuştur.

Nazlı Öztürk, Batı Astrolojisi ve Karma Astrolojisi üzerine eğitimler almanın yanı sıra, Karadeniz Teknik Üniversitesi’nde İktisat Fakültesinde de Lisans eğitimini bitirmiştir. Evrenin matematiğine duyduğu hayranlığından kaynaklanan eğitim ve araştırmalarına ise hayat boyu devam etmeyi yeğelemektedir. Severek ve tam zamanlı çalıştığı işinde, Astroloji danışmanlığının yanı sıra, eğitimlerde vermektedir.

Tüm sosyal ağlardan, Naztroloji olarak paylaşımlarını yapmakta ve kişilerle telefon ile temas kurarak, Astroloji’ye dair soruları yanıtlamaktadır.

Astrolog Nazlı ÖZTÜRK

E- mail : [email protected]