Modem Fiyatları


Modem Fiyatları

Modem fiyatları ve ürün özellikleri ile ilgili İncehesap online satış platformu üzerinden merak ettiğiniz ayrıntılara bakabilirsiniz.

Modem Seçimi

Modem fiyatları seçim yaparken bir açıdan ürün özellikleri ile ilgili de fikir vermektedir. Ancak sadece marka ve modelin yeni olması değil aynı zamanda tasarım, içerik özellikleri de belirleyici olabilir. Modem fiyatları tek belirleyici gibi düşünülmememlidir. Bunun dışında bir modem seçerken en önemli detay bağlantı hızı aralıklarıdır. Eğer karışık ve yoğun bilgisayar kullanımının olacağı bir alan söz konusuysa, iş yerleri gibi bir alansa bunun için daha donanımlı ve bağlantı hızı yüksek modemler kullanılabilir.

Modem Markaları

Modem fiyatları ile birlikte Airties, Asus, Cnet,Everest,Linksys,Tenda,Tplink,Zyxel gibi markaları online İncehesap satış platformu üzerinden bulabilirsiniz. Kablosuz bağlantı özellikleri olan bu marka ürünlerinde modem tipi olarak da farklı seçenekler görmek mümkündür. ADSL2, ADSL2+,VDSL,VDSL2 gibi modem tiplerinden birini satın alabilirsiniz. ayrıca port özelliklerine göre de değişiklikler vardır. 3 port ya da 4 port olanlardan temin edilebilir. Modemlerde önemli bir özellik olan kablosuz bağlantı hızı ile ilgili de seçeneklerini söz konusudur. 24 ve 1600 mbps hız aralıklarından ve 300 mmbps ile 867 mbps aralıklarına bakabilirsiniz. Yani sınıflandırma yapmak isteyen kişiler için sitenin sol kısmında birçok seçenek vardır ve buradan özellikle aradığınız bir marka ya da model varsa buna yönelmek mümkündür.

Modem Fiyat Aralıkları

Modem fiyatları için aralıklara bakılırsa, 80-360 lira civarında değiştiği görülebilir. Bu fiyat aralıklarının belirlenmesinde modem hız detayları, tasarım özellikleri, marka ve çıkış – üretim yılı gibi detaylar önem kazanmaktadır. Ayrıca modem fiyatları sabit fiyatlar şeklinde düşünülmemelidir. Çünkü kampanya dönemlerinde bir miktar indirim olabilmekte, kampanya bittiği zaman da yeniden eski fyatlar geçerli olabilmektedir. Kampanyalı dönemleri takip etmek isterseniz, aynı zamanda ürün modellerini de görebileceğiniz https://www.incehesap.com/adsl-modem-fiyatlari/ sitesini ziyaret edebilirsinizi. Burada seçilen bir ürünün teknik özellikleri incelendikten ve satın alma konusunda karar verildikten sonra kredi kartı ödemelerinde de avantajlar elde edebilirsiniz. Taksitli satışlarla birlikte ayda cüzi bir miktar ödeme kesintisi ile artı sağlamak mümkündür.

Etiketler : modem fiyatları