Demet'i İkna Ettim


Anyayı Konyayı gördüm

Demet Akalın ile Okan Kurt, geçtiğimiz ağustos ayında Kurt'un 75 tane daire satın aldığı Osman Görgülü'nün 32 milyon 845 bin TL'lik icra takibiyle sarsılmıştı. Zor günler geçiren Okan Kurt, davanın sonuçlanmasının ardından önceki gün avukatı Nezih Kök ile birlikte basın mensuplarının karşısına çıktı.

"ALNIM AK, BAŞIM DİK BURADAYIM"

Kimseye tek kuruş borcunun kalmadığını belirten Kurt, "İcra gelmesi bizi çok yaraladı. Aileme zarar gelmesinden çok korktum ama bu süreci birbirimize kenetlenerek atlattık. Demet 'ne olursa olsun senin arkandayım' dedi. Beni en çok üzen evimize gidemediğimiz akşam kızım Hira'nın yanıma gelerek, 'Baba niye evimize gidemiyoruz?' demesi oldu. Ama gelinen noktada kimseye tek kuruş borcum yok. Alnım ak başım dik buradayım" dedi.

BEBEK MÜJDESİ VERDİ

Okan Kurt ayrıca ikinci bebekle ilgili bir açıklamada bulunarak şunları söyledi: "Ben ne zamandır ikinci çocuğu istiyordum. Ama Demet'i bir türlü ikna edemiyordum. Amerika tatilinden döndükten sonra o da ikna oldu ve ikinci çocuğa sıcak bakıyor. Biz size yakında ailemizi genişletmekle ilgili haberler vereceğiz. Sağlıklı bir şekilde inşallah… Şuanda bana çok olumlu sinyaller veriyor. Beni üzmeyecek" dedi.

DEMET AKALIN DA DOĞRULADI

Okan Kurt'un basın toplantısının ardından mikrofonlar Demet Akalın'a çevrildi ve eşi Okan Kurt'un yaptığı bebek açıklaması soruldu. Akalın: "Okan, bebek fikrine yüzde 85 olumlu baktığımı söyledi. Dediği gibi bebek fikrine sıcak bakmaya Amerika dönüşü başladım. Fikrimi değiştirmeme sebep olan şey özlem heralde… Anyayı Konyayı gördüm… Okan'ın mahkemesiyle ilgili olarak cuma gününden bu yana mutlu haberi paylaşmak için can atıyordum ancak kayınpederim beklememi istedi. Bu süreçte gerçek dostlarımı görme fırsatım oldu. Bazı isimlere kızdım, bağırdım, çağırdım ama onları affetmeyeceğim gibi bir şey de yok! Bu süreçte nikah şahidimiz de olan Seda Sayan'dan çok destek gördüm. Onunla yaptığım görüşmelerde, "Bankadaki paramı alıp geliyorum dedi" şeklinde konuştu.