DEKOSEL'den Muhteşem Uygulamalar


"Herkes için dekorasyon”

Gelenekselliği modernize ederek günümüz yaşam ortamları yaratmayı amaçlayan DEKOSEL,  Dekosel dekorasyon firması olarak  günümüzün vazgeçilmez ürünleri ; taş duvar uygulamaları, İpek ve dekoratif sıva uygulamaları, mutfak uygulamaları, ahşap, epoksi ve mermer uygulamaları ve inşaat sektöründe deneyimli 15 kişilik profesyonel kadrosuyla hizmet vermektedir.

Büyük ölçekli tasarım, projelendirme ve uygulama hizmetlerini bir bütünlük içinde çözümleyen DEKOSEL, yaratıcı, araştırma odaklı ve çağın ihtiyaçlarını karşılayacak uygulama deneyimleri üzerinde çalışıyor. Toplu konuttan ticari yapılara çok yönlü tecrübesiyle, yılda 50’den fazla farklı projeye imza atıyor.

Bugünün ve yarının ihtiyaçlarına cevap verebilecek, sürdürülebilir ve kalıcı, yüksek standartlara sahip, estetik değerleri yüksek mekanlar sunmayı, insan ile yaşayan ve gerektiğinde onun ihtiyaçlarına göre değişebilen, sürdürülebilir mekânlar kurgulama bilinciyle tasarımlarına yön veriyor.

Yeni fikirler, yaklaşımlar ve materyalleri araştırarak iç mimari sınırları genişleten DEKOSEL, Dekorasyonun  sadece belli bir zümreye ait olmadığının altını çizerek, “herkes için dekorasyon” anlayışı ile hareket ediyor.

    

Dekoratif duvar tasarımlarımız

Duvar tasarımlarımızda taş, sıva çeşitleri ve ağaç ürünleri kullanalarak mekanlarınıza özel uygulamalar yapıyoruz. Firma itibarının sürekliliğini sağlamak

Ahşap Mobilya Uygulamaları

Kütük masa ve sehpa evlerde ve bahçelerde doğal ahşap kullanımının artmasıyla son zamanların gözdesi oldu. Görüntüsü ve ağaç kokusuyla şehrin içinde doğal hayatta yaşıyormuş hissi veriyor.

Mutfak Tasarımları

İsteğinize uygun ölçülerde mutfak dolapları üretiyoruz. Dolap kapaklarında tercihlerinize göre farklı renklerde ithal PVC kaplama yapmakta ve desen vermekteyiz.

Duvar Uygulamaları

Duvarlarınız ve zeminleriniz için hem gerçek taş hem de taş görünümlü kaplamalarla doğal bir ortam yakalamak elinizde.

Yalıtım Uygulamaları

Kütük masa ve sehpa evlerde ve bahçelerde doğal ahşap kullanımının artmasıyla son zamanların gözdesi oldu. Görüntüsü ve ağaç kokusuyla şehrin içinde doğal hayatta yaşıyormuş hissi veriyor.

Kalite politakımız

* Kalite düzeyinin yükseltilmesi için bilimsel ve teknolojik gelişmeleri izlemek.

* Yüksek standartlarda şirket için yönetim geliştirmek ve uygulamak.

* Tüm çalışanların toplam kaliteye katılımını sağlamak.

* Doğru, verimli, karlı fikirlerin bilgili, deneyimli beyin gücüyle ortaya çıktığını şirket kalite prensibi olarak kabul etmek.

* Hizmet beklentisini en üst düzeyde kalitede karşılamak ve memnuniyeti sağlamak.

* Çevreye saygılı olmak.

0 554 587 32 46 | [email protected] 

http://www.dekosel.com/